Yummypix - rozkręca wideo

laciata_wideo

W ubiegłym roku mieliśmy okazję realizować materiały wideo dla nowo powstającego portalu najlepszewkuchni.pl. Nowoczesny i użyteczny portal z przepisami promuje wiele receptur z użyciem śmietanki łaciatej, ale nie tylko.

Naszym zadaniem było zorganizowanie planu filmowego. Zrealizowaliśmy 10 filmów prezentujących przepisy kulinarne z wykorzystaniem właśnie śmietanki łaciatej.

laciata


W ciągu 3 dni zdjęciowych przygotowaliśmy 10 dań od a do z pod okiem kamery umieszczonej pod sufitem. Dlaczego o tym wspominam? Ze względu na modne w świecie filmów kulinarnych ustawienie kadru „z góry”, które idealnie nadaje się do przedstawienia procesu gotowania. W naszym studiu chcieliśmy stworzyć sobie warunki do pełnej kontroli zarówno sprzętu wideo jak i świateł oraz przestrzeni, w której przygotowywane jest danie. Podwieszana kamera idealnie sprawdziła się w tej roli.

Realizacja planu filmowego z przygotowaniem dań była o tyle trudna, że tak jak przy fotografii niektórych potraw można co nieco oszukać, tak podczas filmowania przepisu, wszystko musi być ugotowane czy dosmażone jak w prawdziwej restauracji. Oczywiście nie obyło się bez dubli, ale efekt naszym zdaniem wyszedł przyzwoicie. Pysznych przepisów możecie szukać na najlepszewchni.pl, a smakowitych kadrów w Yummypix.Porcja smakowitych zdjęć dla Ciebie!

Zapisz się do naszego newslettera, a co dwa tygodnie dostaniesz inspirujące zdjęcia z naszych sesji!

*Obiecujemy szanować Twój czas i nie wysyłać Ci reklam i zbędnych informacji.