Yummypix - ma to wszystko

pizza_naturalna_yummypix

Mamy to! Dopełniliśmy nasze portfolio o zdjęcia pizzy. Nareszcie się udało!

pizza_natualna_nastrone1

U nas, można już wizualnie kosztować pobudzającą kawkę, słodkie ciacha lub coś bardziej konkretnego i popić kolorowymi drinkami.

Wróćmy jednak do pizzy. Poczuliśmy się niesamowicie zainspirowani nowym konceptem kulinarnym w Poznaniu jakim jest Pizza naturalna. To jedyne miejsce, o którym nam wiadomo, gdzie bezpiecznie można zjeść pizzę bezglutenową, z bezglutenowymi dodatkami. Załoga restauracji przygotowuje też różnokolorowe ciasta do pizzy, które różnią się między sobą także smakiem.

pizza_natualna_nastrone2Poproszono nas o sfotografowanie wyjątkowej pizzy w wyjątkowy sposób. Kombinacji było milion. Podczas sesji inspirowaliśmy się wszystkim co nas otaczało w samej restauracji. Większość zdjęć opiera się właśnie na relacji otoczenia z pizzą. A jedna kompozycja jest zupełnie wyjątkowa, podkreślając feerię kolorów ciasta.

pizza_naturalna_strona

Oprócz samej pizzy w Pizza naturalna można także zjeść desery, które dają ostrego kopa energetycznego, dlatego postanowiliśmy wzmocnić to kolorem.

pizza_natualna_strona_1

Dziękujemy za miłą współpracę i super atmosferę podczas sesji! Dzięki Wam uzupełniliśmy nasze portfolio o kolorowe zdjęcia pizzy. Pizza Naturalna - gorąco polecamy!Porcja smakowitych zdjęć dla Ciebie!

Zapisz się do naszego newslettera, a co dwa tygodnie dostaniesz inspirujące zdjęcia z naszych sesji!

*Obiecujemy szanować Twój czas i nie wysyłać Ci reklam i zbędnych informacji.