Yummypix fotografuje podczas EuroGastro

yummypix_dla_eurogastro_1

Dzisiejszy post na blogu chcielibyśmy poświęcić naszej obecności na Targach EuroGastro. W poprzednim tygodniu przenieśliśmy nasze studio na teren warszawskich targów, gdzie fotografowaliśmy podczas dwudziestej, jubileuszowej edycji EuroGastro.

Cały czas czujemy, że mamy misję propagowania dobrej, profesjonalnej fotografii kulinarnej. Realizujemy sesje jednoskładnikowe, dzięki którym możemy bawić się robieniem zdjęć, jednak w dalszym ciągu czerpiemy wielką radość z fotografowania potraw w warunkach inne niż studyjne. Tak właśnie było na EuroGastro, gdzie współpracowaliśmy
z organizatorami konkursu Kulinarny Talent Roberta Sowy. W ciągu jednego dnia do naszego studia trafiło 12 dań, które wyszły spod noży prawdziwych fachowców.

img_8170_a

img_7959_aimg_8078_a

img_8154_a

W trakcie samych targów pojawiła się także możliwość zaprezentowania naszych umiejętności przy fotografowaniu dań konkursowych, tworzonych w ramach zmagań organizowanych przez firmę Rational.

img_8247

img_8321

Nie lada wyzwaniem było dla nas fotografowanie dania na czarnym, szklanym talerzu (gdyby tak dało się przenieść do naszego wyciemnionego studia).

Podczas trzeciego i zarazem ostatniego dnia targów odbył się konkurs propagujący kuchnię grecką. Był to konkurs kwalifikujący do kolejnej edycji Kulinarnego Pucharu Polski (o ubiegłorocznej edycji pisaliśmy tutaj). Postanowiliśmy wcielić się w rolę fotografa – reportera i oprócz samych dań pokazać również mistrzów kuchni podczas ich pracy.

 relacja

Na koniec krótko o naszym stoisku, które mimo ograniczeń powierzchni udało nam się zaaranżować w ciekawy i intrygujący sposób. Odwiedziło nas wiele osób z branży gastronomicznej, ale nie tylko. Wszystkim za wizytę serdecznie dziękujemy i wierzymy, że nawiązane kontakty uda nam się podtrzymać w przyszłości. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą czy to w trakcie targów czy prelekcji, które również organizujemy, dlatego zachęcamy do kontaktu. Wiadomości na facebooku czy maile na pewno otrzymają od nas odpowiedź.   

12931216_465250920337620_1388869429304296645_nPorcja smakowitych zdjęć dla Ciebie!

Zapisz się do naszego newslettera, a co dwa tygodnie dostaniesz inspirujące zdjęcia z naszych sesji!

*Obiecujemy szanować Twój czas i nie wysyłać Ci reklam i zbędnych informacji.